TS.DARKMIND.RO Join Us

ZM.DARKMIND.RO Coming Soon

CSGO.DARKMIND.RO Out Now!

New Update Coming soon

ZM.DARKMIND.RO

Join Us

Description coming soon

Learn more about this server ⟶

Our TeamSpeak Server

TS.DARKMIND.RO

Let's make a talk

Join Our server ⟶

CSGO.DARKMIND.RO

Our official CS:GO server

Check it out

Learn more about the server ⟶

DarkMind New Update

There is a new update coming soon

:)

Learn more about new update ⟶

wishu

Founders

Aprecieri:
26
Puncte:
28
Vârstă:
17
Locație:
Târgu Neamț
Site web:
darkmind.ro
Membru personal
Comunitatea DarkMind România recrutează Forum Moderators. Cei doresc sa se implice în dezvoltarea comunității vă așteptăm cu un REPLY (răspuns) la acest topic completând următorul model:
  • Nume:
  • Vârstă:
  • De ce aplici pentru acest grad?:
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile:
  • Descriere în minim două rânduri:
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?:
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea?

Atenție ! Orice aplicație făcut în bătaie de joc va fi respinsă și utilizatorul sancționat.

Twist

♠️ SuperVizor ♠️ #DarkMind

Aprecieri:
4
Puncte:
8
Vârstă:
18
  • Nume: Claudiu
  • Vârstă: 18
  • De ce aplici pentru acest grad?: vreau sa facem ceva bun din comunitatea asta fiind la inceput de drum
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: sincer sa fiu sunt inscris de ieri pe forum (arenadevils) nu am avut asa multa activitate
  • Descriere în minim două rânduri: Sunt Claudiu, am 18 ani, am bacul anul asta si am pus-o :))) cant la orga, ma mai joc si League of legends ca mna viata mea e pc-ul :)) sunt serios si ambitios in general, asta depinde de la caz la caz :)) sper sa facem treaba buna impreuna .
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: desigur
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? depinde de ce doriti

wishu

Founders

Aprecieri:
26
Puncte:
28
Vârstă:
17
Locație:
Târgu Neamț
Site web:
darkmind.ro
Membru personal
  • Nume: Claudiu
  • Vârstă: 18
  • De ce aplici pentru acest grad?: vreau sa facem ceva bun din comunitatea asta fiind la inceput de drum
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: sincer sa fiu sunt inscris de ieri pe forum (arenadevils) nu am avut asa multa activitate
  • Descriere în minim două rânduri: Sunt Claudiu, am 18 ani, am bacul anul asta si am pus-o :))) cant la orga, ma mai joc si League of legends ca mna viata mea e pc-ul :)) sunt serios si ambitios in general, asta depinde de la caz la caz :)) sper sa facem treaba buna impreuna .
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: desigur
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? depinde de ce doriti
Acceptat, să te apuci de posturi .

Soft.

SuperVizor #DARKMIND

Aprecieri:
2
Puncte:
8
Locație:
Galați
  • Nume: Iulian
  • Vârstă: 15
  • De ce aplici pentru acest grad?: Sa ajut
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: Voi face pe parcurs
  • Descriere în minim două rânduri: Nu am ce sa scriu despre mine, ma numes iulian am 15 ani, 1.80 inaltime, imi place sa ma joc pe calculator
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?:da
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? activitate si membrii

wishu

Founders

Aprecieri:
26
Puncte:
28
Vârstă:
17
Locație:
Târgu Neamț
Site web:
darkmind.ro
Membru personal
  • Nume: Iulian
  • Vârstă: 15
  • De ce aplici pentru acest grad?: Sa ajut
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: Voi face pe parcurs
  • Descriere în minim două rânduri: Nu am ce sa scriu despre mine, ma numes iulian am 15 ani, 1.80 inaltime, imi place sa ma joc pe calculator
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?:da
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? activitate si membrii
Acceptat . Apucă-te de treabă.

H. Alexandru

Moderator

Aprecieri:
1
Puncte:
3
  • Nume: Alexandru
  • Vârstă: 19
  • De ce aplici pentru acest grad?: Pentru ca acest grad necesita experienta in domeniu, cunoastere, seriozitate, responsabilitate si activitate, pe care le detin.
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: Azi am venit pe el.
  • Descriere în minim două rânduri: Muncitor, serios si deloc plictisitor, ``la locul ei``, sunt un baiat cu respect si cu obraz, de cuvant. Va las pe voi sa ma cunoasteti mai mult .
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Fara nici o discutie.
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? : Cred ca ceea ce am scris mai sus spune exact cu ce voi ajuta ;) Succes.

wishu

Founders

Aprecieri:
26
Puncte:
28
Vârstă:
17
Locație:
Târgu Neamț
Site web:
darkmind.ro
Membru personal
  • Nume: Alexandru
  • De ce aplici pentru acest grad?: Pentru ca acest grad necesita experienta in domeniu, cunoastere, seriozitate, responsabilitate si activitate, pe care le detin.
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: Azi am venit pe el.
  • Descriere în minim două rânduri: Muncitor, serios si deloc plictisitor, ``la locul ei``, sunt un baiat cu respect si cu obraz, de cuvant. Va las pe voi sa ma cunoasteti mai mult .
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Fara nici o discutie.
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? : Cred ca ceea ce am scris mai sus spune exact cu ce voi ajuta ;) Succes.
Acceptat .

Hamza

Members

Aprecieri:
0
Puncte:
1
  • Nume: Hamza Sdk
  • De ce aplici pentru acest grad?vreau sa facem ceva bun din comunitatea asta fiind la inceput de drum :seriozitate, responsabilitate si activitate, pe care le detin.
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: voi fi activ în toată ziua și toată ziua voi fi conectat
  • Descriere în minim două rânduri: Muncitor,Nu am ce sa scriu despre mine, ma numes iulian am 15 ani, 1.80 inaltime, imi place sa ma joc pe calculator cu obraz, de cuvant. Va las pe voi sa ma cunoasteti mai mult .
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea?:
  • poate pot ajuta

GameCrazyZone

Members

Aprecieri:
0
Puncte:
1
  • Nume: Alin
  • Vârstă: 14
  • De ce aplici pentru acest grad?:Ma gandesc sa ajutam aceast forum si sa facem din ceva mic in ceva mare si frumos
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: Azi am venit dar is activ mai toata ziua doar daca nu ies fara daca ies sunt pe tell activ
  • Descriere în minim două rânduri: prietenos cu simt al umorului care is face prieteni si cu o minte pentru a ajuta pe oricine sunt muncitor dar cand is suparat is cam greu de cap
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Ok n-am treaba stau #chill
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? : Pai de inceput pot aduce mai multe persoane si sa marim acest forum

wishu

Founders

Aprecieri:
26
Puncte:
28
Vârstă:
17
Locație:
Târgu Neamț
Site web:
darkmind.ro
Membru personal
  • Nume: Hamza Sdk
  • De ce aplici pentru acest grad?vreau sa facem ceva bun din comunitatea asta fiind la inceput de drum :seriozitate, responsabilitate si activitate, pe care le detin.
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: voi fi activ în toată ziua și toată ziua voi fi conectat
  • Descriere în minim două rânduri: Muncitor,Nu am ce sa scriu despre mine, ma numes iulian am 15 ani, 1.80 inaltime, imi place sa ma joc pe calculator cu obraz, de cuvant. Va las pe voi sa ma cunoasteti mai mult .
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea?:
  • poate pot ajuta
  • Nume: Alin
  • De ce aplici pentru acest grad?:Ma gandesc sa ajutam aceast forum si sa facem din ceva mic in ceva mare si frumos
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: Azi am venit dar is activ mai toata ziua doar daca nu ies fara daca ies sunt pe tell activ
  • Descriere în minim două rânduri: prietenos cu simt al umorului care is face prieteni si cu o minte pentru a ajuta pe oricine sunt muncitor dar cand is suparat is cam greu de cap
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Ok n-am treaba stau #chill
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? : Pai de inceput pot aduce mai multe persoane si sa marim acest forum
Aștept PM cu categoriile dorite spre moderare de la Power Gaming

Shadows Romania

Moderator

Aprecieri:
1
Puncte:
3
Membru personal
  • Nume: Cirstea Adrian
  • De ce aplici pentru acest grad?: Am timp liber pentru a ajuta comunitatea/forum .
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: -
  • Descriere în minim două rânduri: Imi plac glumele bune , dar cu rost , si imi placa sa ajut oameni care nu stiu sa se descurce in unele situatii.
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Da
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? Cu orice este nevoie.

wishu

Founders

Aprecieri:
26
Puncte:
28
Vârstă:
17
Locație:
Târgu Neamț
Site web:
darkmind.ro
Membru personal
  • Nume: Cirstea Adrian
  • De ce aplici pentru acest grad?: Am timp liber pentru a ajuta comunitatea/forum .
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: -
  • Descriere în minim două rânduri: Imi plac glumele bune , dar cu rost , si imi placa sa ajut oameni care nu stiu sa se descurce in unele situatii.
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Da
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? Cu orice este nevoie.
Acceptat , dă-mi categoria pentru moderare în privat .

DanN

Members

Aprecieri:
0
Puncte:
8
  • Nume: Dănuț
  • Vârstă: 12 ani.
  • De ce aplici pentru acest grad?: Nu prea îmi place mie să fac posturi, dar având în vedere că n-am ce face acum, mă gândeam să aplic la moderator, si asta am facut.
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: O activitate destul de ok.
  • Descriere în minim două rânduri: Nu-mi place auto-descrierea, am impresia că spun prea multe despre mine, așa că vreau să mă descoperiți voi !
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Da.
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? Dacă rămân moderator mereu, posturi, daca mai cresc in grad, cu ce este nevoie.

wishu

Founders

Aprecieri:
26
Puncte:
28
Vârstă:
17
Locație:
Târgu Neamț
Site web:
darkmind.ro
Membru personal
  • Nume: Dănuț
  • Vârstă: 12 ani.
  • De ce aplici pentru acest grad?: Nu prea îmi place mie să fac posturi, dar având în vedere că n-am ce face acum, mă gândeam să aplic la moderator, si asta am facut.
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: O activitate destul de ok.
  • Descriere în minim două rânduri: Nu-mi place auto-descrierea, am impresia că spun prea multe despre mine, așa că vreau să mă descoperiți voi !
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Da.
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? Dacă rămân moderator mereu, posturi, daca mai cresc in grad, cu ce este nevoie.
Aștept pm cu categoria pentru moderare, și să mai postezi ulterior.

neveRmore - DarkMind.Ro

Members

Aprecieri:
0
Puncte:
1
  • Nume:neveRmore
  • Vârstă:17
  • De ce aplici pentru acest grad?:Sa ajut comunitatea
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile:5-6 ore pe zi
  • Descriere în minim două rânduri:Foarte Frumos designul , la fel si staff-ul
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?:#!
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? Cu ce este nevoie

DanN

Members

Aprecieri:
0
Puncte:
8
  • Nume:neveRmore
  • Vârstă:17
  • De ce aplici pentru acest grad?:Sa ajut comunitatea
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile:5-6 ore pe zi
  • Descriere în minim două rânduri:Foarte Frumos designul , la fel si staff-ul
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?:#!
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea? Cu ce este nevoie
acceptat, ti-a băgat wishu gradul