TF2.DARKMIND.RO Coming Soon

MVM.DARKMIND.RO Coming Soon

DarkMind Discord Join Us

CSGO.DARKMIND.RO Coming Soon

New Update Coming soon

TF2.DARKMIND.RO

Coming Soon

Description coming soon

Learn more about this server ⟶

MVM.DARKMIND.RO

Coming Soon

Description coming soon

Learn more about this server ⟶

Our Discord Server

DARKMIND.RO/DISCORD

Description Coming soon

Join Our server ⟶

CSGO.DARKMIND.RO

Counter-Strike 1.6 with CS:GO Mod

Description coming soon

Learn more about the server ⟶

DarkMind New Update

There is a new update coming soon

:)

Learn more about new update ⟶

HaLoGeK

Founders

Staff member
Comunitatea DarkMind Romania recruteaza Forum Moderators ce doresc sa se implice.
Va asteptam cu un REPLY (raspuns) la acest topic, completand urmatorul model:

• Nume:
  • Vârstă:
  • De ce aplici pentru acest grad?:
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile:
  • Descriere în minim două rânduri:
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?:
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea?

Atentie ! Orice aplicatie facuta la vrajeala va fi respinsa si utilizatorul va primi warn

123XYZ

Members

Website:
darkmind.ro
  • Nume: Claudiu
  • Vârstă: 21
  • De ce aplici pentru acest grad?: Pentru ca imi doresc sa aplic,si sa fac parte din staff-ul forumului.
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: sunt nou abia am 2 zile pe comunitate
  • Descriere în minim două rânduri: Nu imi place sa ma descriu,aflati singuri pe parcus ce fel de persoana sunt,stiu doar ca munca pe care o depun in ori ce fara a fi eu insumi nu e munca.
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Nici nu trebuie raspuns la asta,e clar din start acest lucru
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea?: momentan cu ce pot,pe viitor poate si mai mult,pe forum mai mult de posturi,propuneri care sa ajute la dezvoltarea comunitatii si implicarea in proiecte nu cred se poate face ceva mai mult. Cam atat sper sa primesc gradul. Cheers si o noapte umeda,Hristos a inviat!

HaLoGeK

Founders

Staff member
  • Nume: Claudiu
  • Vârstă: 21
  • De ce aplici pentru acest grad?: Pentru ca imi doresc sa aplic,si sa fac parte din staff-ul forumului.
  • Explică activitatea ta de pe forum din ultimele zile: sunt nou abia am 2 zile pe comunitate
  • Descriere în minim două rânduri: Nu imi place sa ma descriu,aflati singuri pe parcus ce fel de persoana sunt,stiu doar ca munca pe care o depun in ori ce fara a fi eu insumi nu e munca.
  • Ești conștient că dacă vei încălca regulamentul poți fi demis din funcție în orice moment?: Nici nu trebuie raspuns la asta,e clar din start acest lucru
  • Cu ce crezi ca poti sa ajuti comunitatea?: momentan cu ce pot,pe viitor poate si mai mult,pe forum mai mult de posturi,propuneri care sa ajute la dezvoltarea comunitatii si implicarea in proiecte nu cred se poate face ceva mai mult. Cam atat sper sa primesc gradul. Cheers si o noapte umeda,Hristos a inviat!
Acceptat , dami mesaj privat cu minim 3 categorii pe care vrei sa le moderezi